+370 (652) 24 414 — telefonas pasiteirauti ir užsakyti 
  Darbo grafikas:   I-V. 9:00 - 18:00 VI. 10:00 - 15:00 
Lietuva

Oficiali REDMOND daugiafunkcinių puodų parduotuvė

UAB „Redmondas LT“ yra oficiali Lietuvoje REDMOND produkcijos atstovė ir tiekėja. Tiekiame kokybiškus daugiafunkcinius puodus, duonkepes, kitus virtuvės aksesuarus ir virtuvės techniką. Ja prekiaujame per partnerius, internete ir tiesiogiai naujoje firminėje parduotuvėje Vilniuje (Savanorių pr. 22, priešais PC HYPER RIMI). Apsilankykite!

Daugiafunkciniai puodai

Prieš pirkdami bet kokį technikos prietaisą daugelis pirkėjų surenka informaciją apie įvairių kompanijų modelius, išklauso kitų žmonių, jau pirkusių šiuos prietaisus, nuomones bei atkreipia dėmesį į technines prietaiso savybes. Tačiau, įsigijus bet kokią techniką, vien tik „sausos“ naudotojo instrukcijos dažniausiai neužtenka, kad galėtumėte naudotis ja visais 100%. Reikalingi ir konkretūs patarimai, kaip naudotis ir pritaikyti prietaisus būtent Jūsų buityje.

REDMOND daugiafunkciai puodai taip pat reikalauja atskiro susipažinimo, konsultacijų ir patarimų, kuriais mes mielai dalinamės savo firminėje parduotuvėje, telefonu, el. paštu. Dalį naudingos informacijos pateikiame ir savo interneto puslapyje. Užsukite į skyrelį „Meistriškumo pamoka“ ir gaukite naudingos informacijos apie šiuos nepakeičiamus virtuvės prietaisus – daugiafunkcius puodus REDMOND.

Ar kada nors bandėte paskaičiuoti, kiek jums užtrunka maisto gaminimas?

Pradėkite skaičiuoti ir pamatysite, kad sriubą, kepsnius, košes, troškinius ir kitus patiekalus vidutiniškai gaminate 40-80 minučių, o kartais ir ilgiau. Tai reiškia, kad iš savo gyvenimo išbraukiate visą valandą ar net daugiau laiko, kurią galite skirti šeimai ir kitiems darbams. Naujas REDMOND kompanijos produktas – daugiafunkcis puodas – padės Jums skirti vos kelias minutes maisto ruošimui. Sudedate produktus, įjungiate patiekalų rėžimą ir jau per kelias minutes ant stalo garuoja puikus patiekalas, kurio maistinės savybės neprarandamos, kaip tai atsitinka verdant vandens ar riebalų pilnuose induose. Tai revoliucija virtuvėje! Daugiafunkiniai puodai pakeis Jūsų požiūrį ir maisto gaminimo būdą amžiams. Tiesa, su šio įrenginio sugebėjimais ir galimybėmis, reikia susipažinti išsamiau. Kuris modelis yra jums tinkamiausias? Į šį klausimą atsakyti galime nemokamos konsultacijos metu, arba galite nuspręsti patys pagal modelių aprašymą kataloge.

Pagrindinis REDMOND prietaisų privalumas yra daugiafunkciškumas. Daugiafunkcis puodas – tai naujos kartos prietaisas, pakeičiantis iš karto kelis virtuvės bei buitinės technikos prietaisus – troškintuvus, keptuves, puodus, orkaites, kaitlentes, net ir grilio keptuves ir t.t. Pagalvokite, kiek sutaupote vietos virtuvės spintelėse turėdami vieną prietaisą, vietoj penkių... Unikalūs daugiafunkciai puodai REDMOND iš „multiPRO“ serijos tampa vis populiaresni tarp sveikos mitybos entuziastų visame pasaulyje. Turėdami daugelio buitinės technikos prietaisų funkcijas jie padeda sveikai ruošti maistą, taupyti virtuvės erdvę bei maistą gaminančiųjų asmeninį laiką. Jais naudotis nesudėtinga net ir tiems, kas maisto ruošimui nemėgsta skirti daug dėmesio, ar nemėgsta gaminti iš viso.

Skambinkite mums, užsukite į parduotuvę Vilniuje, Savanorių pr. 22, rašykite el. laiškus – visada mielai patarsime ir pakonsultuosime. Dirbame Jums, nes Jūsų sveikas maistas ir sutaupytas laikas mums svarbiausia!

Rambler's Top100